Про проєкт

Гумор в українському сегменті Інтернету постійно змінювався і еволюціонував. Зі зростанням кількості активних користувачів і зі зміною демографічного складу користувачів та вікових груп – з’являлись тематичні майданчики, які набували популярності, які в свою чергу, з часом ішли в небуття.

В середині 2000-х, в уанеті була велика кількість сайтів, де публікувались анекдоти українською мовою. З ростом популярності соціальних мереж, в тому числі і, на жаль, російських, користувачі переходили туди, об’єднувались в тематичні групи, а сайти втрачали аудиторію, зменшувалась відвідуваність і нажаль закривались.

Звісно, якість такого гумору не завжди була високою, але якби там не було, — це уже частина історії розвитку гумору українською мовою. І на нашу думку, його варто зберегти.

Саме тому, ми створили проєкт tweet.in.ua — своєрідний альманах гумору в українському сегменті інтернету. Ми хочемо зберегти для нащадків колись популярні анекдоти, меми, смішні твіти та публікації українців в інших соціальних мережах.

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження, пишіть на пошту inbox@tweet.in.ua.